דלתות נגד מים

בחירת דלתות פנים היא ללא ספק מורכבת – הרי לא כל יום יוצא לנו להחליף דלתות פנים בבית, אלא בדרך כלל בעת שיפוץ הבית או כאשר מדובר בדלתות ישנות שכבר עשו את שלהן וזה הזמן להחליף אותן לחדשות. לדלתות פנים יש חשיבות רבה מבחינה עיצובית, הרי הן ללא ספק פריט דומיננטי בחלל המאפשר שינוי של ממש בעת החלפתן. לכן, בעת החלפת דלתות הפנים, חשוב לבחור בדלתות איכותיות העשויות מחומרים איכותיים וגם עמידות למים.

הכירו את דלת אקווה דור העמידה למים

דלת אקווה דור היא הדלת המובילה ביותר בישראל בעמידות מפני חדירת מים, שריטות ומפגעים שונים. למעשה, מדובר בדלת פנים משובחת העשויה מחומרים איכותיים אשר עמידים מפני חדירת מים. דבר זה חשוב במיוחד בחדר האמבטיה והשירותים, אך לא רק, כיוון שאנו משתמשים במים רבים בעת שטיפת הבית באופן שבועי או יום יומי, לכן חשוב לבחור בדלתות פנים העמידות למים, אך גם  דלתות המשלבות נראות מרהיבה מבחינה עיצובית. דלתות פנים נגד מים דור הן פרי פיתוח של שנות מחקר רבות ומגיעות עם גימור פורמייקה עבה אשר מספק מענה מושלם נגד מים ונוזלים.

היתרונות של דלת AQUADOOR

  • הדלת מכילה סגסוגת פולימרית עבה  בתחתית הדלת, מה שמאפשר לה  עמידות גבהה מפני חדירת מים.
  • הדבקים של הדלת אף הם עמידים למים, מה שמאפשר לכם ליהנות מהדלת לאורך שנים רבות.
  • הגימור של דלת אקווה דור עשוי מחומר פורמייקה עם עמידות נגד שריטות, מכות וסוגים שונים של מפגעים.
  • את דלתות אקווה דור תוכלו למצוא במגוון רב של אופציות מבחינת עיצובים, צבעים וחיפויים מרהיבים ביופיים.
  • הדלתות מגיעות עם מילוי מיוחד אשר מעניק לדלת בידוד אקוסטי ברמה הגבוהה ביותר.
  • הדלתות נראות רגילות לכל דבר מבחינה עיצובית, כך שתוכלו להחליף דלת ספציפית של חדר האמבטיה ולא יהיה פער בין הדלתות האחרות בבית.
אם כך, רכישת דלתות פנים נגד מים, יאפשרו לכם לשטוף את הבית בקלות וללא שום חשש כי הדלתות יפגעו מהמים עם השנים ובכלל ליהנות מדלתות עמידות ומעוצבות בטוב טעם.

    Font Resize