• כל הדלתות

    פתוחות בפנייך

7 דברים שאסור לעשות כשנתקעים מחוץ לבית או בתוכו

כמט לכל אחד קרה מקרה כזה שהוא נתקע מחוץ לבית והרגיש שזה סוף העולם והוא חייב לפעול עכשיו במהרה בשביל לפתור את הבעיה!, קח נשימה, תירגע זה לא סוף העולם ואפשר לפתור את זה בקלות. ומה שהכי חשוב שלא לעשות את 7 הטעויות הנפוצות ביותר כאשר נתקעים מחוץ לבית ובתוכו.

טיפוס לקומות גבוהות

בסרטים תמיד שלא מצליחים להיכנס דרך הדלת כניסה רואים את הכוכב מטפס לקומה שנייה / שלישית וגם רביעית בשביל להיכנס לבית, דבר זה מסוכן ויכול לגרום למוות והיו לא מעט מקרים כאלו, אז לא לעשות זאת ולהמשיך לקרוא את המאמר.

ירידה מהגג

בהמשך לסעיף הקודם גם אם אתם נתקעתם מתוך הבית או שננעלתם בגלל דלת פנים פגומה אל תנסו לעלות לקומות העליונות ולנסות לצלול למטה בשביל לצאת מהדירה, מסוכן ויכול לגרום לפציעות.

שבירת הדלת

לא לנסות לשבור את הדלת ולא לקרוא לבעל מקצוע חאפר שיכול לשבור את הדלת, מומלץ לקרוא למנעולן שיודע לבצע את העבודה שלו בצורה הטובה ביותר וכך הוא לא ישבור את הדלת הוא יפרוץ אותה ויחליף צילינדר.

לדחוף סיכות למנעול

לא פשוט לא! זה קורה רק בסרטים, במציאות אם תנסו את הדבר הזה ואתם לא מקצוענים ובעלי מקצוע כמו מנעולנים תוכלו לגרום נזק יותר גדול למנגנון הנעילה של הדלת.

לא לשבור דלת פנים

המלצה שלנו, תקנו תרסיס מיוחד נגד חלודה ותשימו אותו בבית דבר כזה עולה בסביבות 30-50 שקל, מוצר זה יעזור לכם בהרבה מקרים, כל מה שאתה צריכים לעשות זה לרסס בתוך המנעול ולתת לחומר לשקוע.

המתנה ארוכה למנעולן

אם הגעתם להחלטה ליצור קשר עם מנעולן מקצועי, תזכרו שיש מצב שדבר כזה יכול לקחת זמן, מנעולן בבאר שבע אמין 24 שעות יעשה הכול בשביל להגיע אליכם במהרה המרבית ביותר וייתן לך שירות מקצועי על הצד הטוב ביותר, והכי חשוב שתבדקו את המחירים של המנעולן ואת המחירים של הצילינדרים שאתו הוא מביא.

לא להילחץ!

כמו שהזכרנו בתחילת המאמר לחץ זה האויב שלנו, תהיו רגועים ואל תעשו שום דבר פזיז שיכול לגרום לכם להגיע למצב של להרוס את הדלתות או גרוע מכך לפגוע בעצמכם! תהיו רגועים ותוכלו לפתור את הבעיות האלו עם הטיפים שהבאנו לכם.