• כל הדלתות

    פתוחות בפנייך

האם ניתן לפרוץ מנעול קבוע בדלת פנים?

מנעולי דלתות פנים נחשבים למנעולים חזקים במיוחד והם בדרך כלל מה שמרחיקים פורצים פוטנציאלים. דלתות של כניסה לבתים הן חזקות כדי להגן על התכולה של הבית, להבדיל מהדלתות של החללים הפנימיים בבית, שהן דלתות רגילות עם מנעולים פשוטים.

 

לעיתים יש מצבים שנדרש בכל זאת לפרוץ לחלל הבית דרך דלתות פנימיות לבית, זה קורה בדרך כלל במצב שבו תקועים בתוך חדר בבית ואין מפתח בהישג יד או שאולי המפתח נשבר בתוך המנעול ועוד מקרים אחרים. אז האם באמת  ניתן לפרוץ מנעולים? או שרק מנעולן מקצועי מסוגל לעשות זאת ולבצע פריצת דלת פנים?

 

מנעולן מקצועי

בגלל המורכבות של פריצת מנעול קבוע בדלת, מומלץ לא לוותר על שירות של מנעולן שהוא פורץ מנעולים בהסמכתו ויש לו ניסיון רב בפריצה של דלתות פנים. רובם של המנעולנים עובדים ומציעים שירותי פריצה למנעולים מכל הסוגים. הם בדרך כלל עושים שימוש בכלים המיועדים לכך על מנת לבצע את המשימה בקלות ובאיכות כמו כן, על פי הסוג של התקלה ובדגם המדויק של המנעול.

 

ניתן להיווכח שלכל מנעול יש שיטות פריצה משלו, כך שחשוב לבצע את העבודה ביעלות ובהתאמה. מנעולן מקצועי יקפיד לבדוק מבעוד מועד את הדגם הדרוש ויסקור בזהירות עוד לפני שיתחיל אם אכן קיימת התאמה. יש מצבים שבהם יש מקרים שאינם יכולים להידחות והפריצה מוכרחה להיות מהירה ואפילו קשורה לסיבה בטיחותית.

 

פורץ דלת פנים בצפון

שירות מנעולנים סביב השעון

לא צריך לדאוג כיוון שהיום יש מגוון של מנעולנים שמציעים שירותי פריצה בהתאם לכל אזור. מנעולנים מציעים את השירות שלהם 24/7 מאחר ומדובר במצבי חירום רוב הפעמים. לעיתים השעות הלא שגרתיות דורשות מחיר בהתאם, שהוא גבוהה יותר.

 

כשמגיע אליכם מנעולן חשוב שתבדקו שיש בידיו את כל האישורים שמעידים עליו שהוא מנעולן מוסמך כגון, תעודת יושר ואישור ממשטרת ישראל לפריצת מנעולים. זמני ההגעה של המנעולנים משתנה בהתאם למרחק אותו הם נוסעים. עבור אלו המבקשים שירות מקצועי של פורץ מנעולים בבאר שבע זמן ההגעה המשוער הוא בין 20 דקות ל40 דקות ואף יכול להיות כמספר דקות בודדות אם המנעולן קרוב למקום.

האם אפשר לפרוץ לבד?

אנשים רבים סבורים שגם הם יכולים לפרוץ לבד, ללא צורך במנעולן, גם במצבים של נעילה פנימית או נעילה חיצונית. מוטב יהיה לזכור שפריצה של מנעול זו משימה מורכבת שהיא עשויה לסכן את מנגנון הנעילה של הדלתות אם לא יודעים לבצע אותה כראוי. לעיתים הבעיה דורשת עבודה שרק מנעולן מוסמך יוכל לזהות ולפתור ביתר קלות ולא יהיה חובה לבצע פריצה.

 

ישנן מספר שיטות של פריצה של מנעול. אלו הרוצים להבין איך בדיוק פריצה של מנעול מתבצעת, קיימים סרטונים רבים ברשת המדגימים את חלקי מנגנון הנעילה ואיך בדיוק פריצת מנעול עובדת. עם זאת, מצפייה לבד לא ניתן  לבצע את הפריצה באופן מקצועי ועדיף לפנות לאיש מקצוע עבור הפריצה בכדי למנוע נזקים נוספים שבסופו של דבר יכולים לעלות בכספים נוספים.


מנעול לדלת פנים

שיטה של בעלי המקצוע

ניתן הדגמה והסבר כיצד לפרוץ מנעול על ידי הנחייה של מנעולן שהוא מקצוען ומנוסה. מדובר בשיטה שיש לה אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד. לשם כך נדרשים שני כלים חשובים: פלייר פטנט ומטר, נשמע קצת מוזר, אך אכן, מדובר בסרט המדידה הפשוט שנמצא בכל בית.

 

הדבר הראשון שיש לעשות כדי להתכונן כראוי לפריצה הוא לגזור את המטר וזה על מנת ליצור קצה חד בכל אחד מהצדדים שלו, כדאי לציין שהשיטה הזו לא מתאימה למנעול שהוא מסוג רב בריח ישן, כך שדרך יעילה ופרקטית במיוחד כדי ללמוד על ההתאמה, חייבת להיות כניסה של המטר לוו של המנעול וסיבובו כלפי פנימה- אם תיווצר התנגדות מסיבית ניתן יהיה להסיק שהמנעול לא קפיצי, ולכן זה דורש שיטה אחרת.

 

פריצת מנעולים לדלתות פנים בחיפה

 

למרות זאת כדי לפרוץ נכון נדרש להחדיר את החלק השני של המטר לצד האחר של המנעול ואז לסובב עם פלייר. רק לאחר כמה סיבובים ניתן לסיים את העבודה ואז הפריצה אמורה לקרות. אם מדובר במנגנוני נעילה מורכבים יותר, הדבר מצריך שימוש של מכשור מקצועי יותר.